Zębiec – o stronie

Serwis poświęcony kotłom Zębiec. Kotły CO Zębiec to jedne z najpopularniejszych urządzeń grzewczych na rynku. Właśnie ten fakt spowodował, że poświęcamy im ten serwis. Kotły serii SWK słyną z tego, że spalają bardzo dobrze wiele rodzajów opału. Niepokój wzbudza fakt, że Zębca można kupić w marketach, zazwyczaj powoduje to spadek zainteresowania takim produktem ze strony lokalnych dystrybutorów oraz instalatorów. Prowadzimy również analogiczny serwis poświęcony marce Viadrus. Celem serwisu jest umożliwienie wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami kotłów Zębiec.

Określone artykuły w serwisie mają aktywną opcję komentowania. Za pomocą tego formularza prowadzimy dialog z czytelnikami . Zapraszamy do wyrażania swoich opinii oraz zadawania pytań, na które, w miarę swoich możliwości,  odpowie redakcja serwisu a może nawet sami jego czytelnicy.

Serwis nie jest w żaden sposób powiązany z producentem kotłów. Nasze opinie nie są stanowiskiem producenta. Staramy się pomagać na bazie własnej wiedzy i możliwości, nie gwarantujemy jednak, że publikowane wpisy i komentarze nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do żadnych roszczeń względem właścicieli serwisu.